Multibrackets M VESA Gas Lift Arm Single Black w. Duo Crossbar, pöytäteline kahdelle 15-32" näytölle
Multibrackets M VESA Gas Lift Arm Single Black w. Duo Crossbar, pöytäteline kahdelle 15-32" näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 275,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets m VESA Gas Lift Arm Single Musta w. Duo CrossbarNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 275,99 € | 275,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – M VESA GAS LIFT ARM SINGLE BLACK W. DUO CROSSBAR (7350073735921)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 7.5.2024 | 302,30 € | 307,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 275,99 €
275,99 €
Toimitusaika saatavilla 7.5.2024
Hinta toimituskuluineen 307,20 €
302,30 €
Multibrackets M VESA Gas Lift Arm Single Black w. Duo Crossbar, pöytäteline kahdelle 15-32" näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350073735921 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/desktop-display-mounts/vesa-gas-lift-arm/m-vesa-gas-lift-arm-single-black-w-duo-crossbar |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 15-32" |
Maksimi kuorma | 10 kg |
Valmistaja | Multibrackets |
Hintakehitys
Korkein hinta
302,30 €
Keskihinta
289,15 €
Alin hinta
275,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.