Multibrackets M VESA Gas Lift Arm w. Duo Crossbar 2 Silver, pöytäteline kahdelle 15-32" näytölle, max 2 x 8 kg
Multibrackets M VESA Gas Lift Arm w. Duo Crossbar 2 Silver, pöytäteline kahdelle 15-32" näytölle, max 2 x 8 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 293,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MULTIBRACKETS – M VESA GAS LIFT ARM W. DUO CROSSBAR 2 SILVER (7350073736362)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 6.5.2024 | 293,50 € | 298,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets m VESA Gas Lift Arm w. Duo Crossbar 2 HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 298,40 € | 298,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets M VESA Gas Lift Arm w. Duo Crossbar 2 -monitoriteline, hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 28 päivää | 333,99 € | 340,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 6.5.2024
Hinta toimituskuluineen 298,40 €
293,50 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 298,40 €
298,40 €
Toimitusaika 28 päivää
Hinta toimituskuluineen 340,99 €
333,99 €
Multibrackets M VESA Gas Lift Arm w. Duo Crossbar 2 Silver, pöytäteline kahdelle 15-32" näytölle, max 2 x 8 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350073736362 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/desktop-display-mounts/vesa-gas-lift-arm/m-vesa-gas-lift-arm-w-duo-crossbar-2-silver |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 15-32" |
Maksimi kuorma | 16 kg |
Valmistaja | Multibrackets |
Hintakehitys
Korkein hinta
333,99 €
Keskihinta
308,63 €
Alin hinta
293,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.