Multibrackets M VESA Gas Lift XL Single Black, pöytäteline 15-38" / 2-10 kg näytölle
Multibrackets M VESA Gas Lift XL Single Black, pöytäteline 15-38" / 2-10 kg näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 202,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
M VESA Gas Lift XL Single BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 202,90 € | 207,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets m VESA Gas Lift XL SingleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 208,00 € | 208,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – M VESA GAS LIFT XL SINGLE BLACK (7350073737093)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 211,15 € | 216,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets M Vesa Gas Lift Xl Single MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 222,58 € | 228,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
202,90 €
208,00 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 216,05 €
211,15 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 228,57 €
222,58 €
Multibrackets M VESA Gas Lift XL Single Black, pöytäteline 15-38" / 2-10 kg näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350073737093 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/desktop-display-mounts/vesa-gas-lift-arm/m-vesa-gas-lift-xl-single-black |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 15-38" |
Maksimi kuorma | 10 kg |
Valmistaja | Multibrackets |
Hintakehitys
Korkein hinta
222,58 €
Keskihinta
211,16 €
Alin hinta
202,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.