Multibrackets M VESA Wallmount Super Slim Fixed 400 MAX, tv-seinäteline 32-55", max 35 kg
Multibrackets M VESA Wallmount Super Slim Fixed 400 MAX, tv-seinäteline 32-55", max 35 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 34,63 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets m VESA Wallmount Super Slim Fixed 400 MAX 35 kg 55" 100 x 100 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 34,63 € | 41,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
M VESA Wallmount Super Slim Fixed 400 MAXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 34,90 € | 39,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – MB VESA WALLMOUNT SUPER SLIM FIXED 400 MAX (7350073735556)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 8.5.2024 | 37,25 € | 42,15 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,62 €
34,63 €
34,90 €
Toimitusaika saatavilla 8.5.2024
Hinta toimituskuluineen 42,15 €
37,25 €
Multibrackets M VESA Wallmount Super Slim Fixed 400 MAX, tv-seinäteline 32-55", max 35 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350073735556 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/wallmounts/fixed-universal/m-vesa-wallmount-super-slim-fixed-400-max |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 32-55" |
Maksimi kuorma | 35 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
37,25 €
Keskihinta
35,59 €
Alin hinta
34,63 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.