NewStar NS-WS300BLACK, pöytäteline istuma/seisomatyöskentelyyn
NewStar NS-WS300BLACK, pöytäteline istuma/seisomatyöskentelyyn osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 273,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Workstation - istuma jalustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 273,90 € | 278,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts NS-WS300BLACK Sit-stand työasema Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 279,00 € | 284,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by newstar workstation - sit-stand workplace (height adjustment: 11-51 cm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 kpl varastossa | 302,99 € | 311,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts Workstation Ns-ws300blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 334,18 € | 334,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
NEOMOUNTS BY NEWSTAR WORKSTATION - SIT-STAND WORKPLACE (HEIGHT ADJUSTMENT: 11-51 CM) (NS-WS300BLACK)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 340,15 € | 345,05 € | Katso tuotetta ▸ |
273,90 €
279,00 €
Toimitusaika 3 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 311,98 €
302,99 €
334,18 €
NEOMOUNTS BY NEWSTAR WORKSTATION - SIT-STAND WORKPLACE (HEIGHT ADJUSTMENT: 11-51 CM) (NS-WS300BLACK)
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 345,05 €
340,15 €
NewStar NS-WS300BLACK, pöytäteline istuma/seisomatyöskentelyyn
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8717371447120 |
Valmistajan tuotesivu | https://en.newstar.eu/home-office-solutions/sit-stand-workstations/ns-ws300black-newstar-sit-stand-workstation/ |
Maksimi kuorma | 15 kg |
Valmistaja | Newstar |
Hintakehitys
Korkein hinta
340,15 €
Keskihinta
306,04 €
Alin hinta
273,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.