One For All Solid Wall Mount Turn 120° WM4661, tv-seinäteline 32-84", max 60 kg
One For All Solid Wall Mount Turn 120° WM4661, tv-seinäteline 32-84", max 60 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 59,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Universal Electronics Yksi kaikille SOLID WM 4661 60 kg 84" 200 x 200 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 59,78 € | 66,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ONE For ALL Wall mount, WM4661Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 68,90 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ofa Wm4661 SeinätelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 93,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
One For All WM4661 TV-seinätelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 89,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
One For All WM4661 seinäteline 32 - 84" TV:lleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 89,95 € | 89,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 66,77 €
59,78 €
68,90 €
89,00 €
89,90 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 89,95 €
89,95 €
One For All Solid Wall Mount Turn 120° WM4661, tv-seinäteline 32-84", max 60 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8716184064579 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.oneforall.com/solid-wall-mount-turn-120-32-84-inch.html |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 32-84" |
Maksimi kuorma | 60 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,95 €
Keskihinta
79,51 €
Alin hinta
59,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.