Orrefors More, karahvi 150 cl
Orrefors More, karahvi 150 cl osastosta Baari- ja viinitarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
More Karahvi 150 cl KirkasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 49,00 € | 49,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Orrefors More-karahvi, 150 clNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kosta Boda More karahvi 1,5 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Orrefors More Karahvi 1,5l - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 6310188Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,00 € | 55,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
49,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 55,00 €
49,00 €
Orrefors More, karahvi 150 cl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7321646045709 |
Valmistaja | Orrefors Kosta Boda AB, Kosta Boda |
Valmistajan tuotesivu | https://orrefors.se/products/more-carafe-150cl/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,00 €
Keskihinta
49,00 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.