Asus BW-16D1X-U, kirjoittava Blu-ray -asema
Asus BW-16D1X-U, kirjoittava Blu-ray -asema osastosta Blu-ray-asemat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 151,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS BW-16D1X-U - Bluray-BDRW (Poltin) - USB 3.0 - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 151,85 € | 151,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Bw-16d1x-u Bdxl WriterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 151,90 € | 157,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BW-16D1X-U BLACK EXT 12X BLURAY WRITER USB 3.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 153,90 € | 158,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TurboDrive (BW-16D1X-U), ulkoinen 16x kirjoittava Blu-ray-asema, USB 3.2 Gen 1x1, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 156,90 € | 156,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 151,85 €
151,85 €
151,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 158,80 €
153,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 156,90 €
156,90 €
Asus BW-16D1X-U, kirjoittava Blu-ray -asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 889349224878, 4716659418917, 4718017891714 |
Valmistaja | Asus |
Hakuaika | |
Blu-ray | 180 ms |
CD | 150 ms |
DVD | 160 ms |
Kirjoitusnopeus | |
BD-R | 16x |
BD-R DL | 12x |
BD-R LTH | 6x |
BD-RE | 2x |
CD-R (max) | 40x |
CD-RW (max) | 24x |
DVD+R (max) | 8x |
DVD+R DL (max) | 8x |
DVD+RW (max) | 8x |
DVD-R DL (max) | 8x |
DVD-RAM (max) | 5x |
DVD-RW (max) | 6x |
DVD-R (max) | 16x |
Lukunopeus | |
Blu-ray | 12x |
CD | 40x |
DVD | 16x |
Mitat | |
Leveys | 165 mm |
Korkeus | 63 mm |
Syvyys | 243 mm |
Paino | 1 160 g |
Väri | Musta |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/Motherboards-Components/Optical-Drives/All-series/BW-16D1X-U/ |
Asennustapa | Ulkoinen |
Liitännät | USB 3.0 |
Hintakehitys
Korkein hinta
156,90 €
Keskihinta
153,64 €
Alin hinta
151,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.