ASUS SBW-06D5H-U, kirjoittava Blu-ray -asema
ASUS SBW-06D5H-U, kirjoittava Blu-ray -asema osastosta Blu-ray-asemat nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 138,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus SBW-06D5H-U, ulkoinen polttava Blu-ray -asema, USB 3.1 Gen1, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 138,90 € | 138,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus SBW-06D5H-U -ulkoinen kirjoittava Blu-ray -asemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 138,99 € | 143,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS SBW-06D5H-U Blu-Ray extern (90DD02G0-M29000)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 8.5.2024 | 139,25 € | 144,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Sbw-06d5h-uNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 169,88 € | 175,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 138,90 €
138,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 143,89 €
138,99 €
Toimitusaika saatavilla 8.5.2024
Hinta toimituskuluineen 144,15 €
139,25 €
169,88 €
ASUS SBW-06D5H-U, kirjoittava Blu-ray -asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
Hakuaika | |
Blu-ray | 200 ms |
CD | 160 ms |
DVD | 170 ms |
Kirjoitusnopeus | |
BD-R | 6x |
BD-R DL | 6x |
BD-R LTH | 24x |
BD-RE | 2x |
CD-R (max) | 24x |
CD-RW (max) | 10x |
DVD+R (max) | 8x |
DVD+R DL (max) | 4x |
DVD+RW (max) | 8x |
DVD-R DL (max) | 4x |
DVD-RAM (max) | 5x |
DVD-RW (max) | 6x |
DVD-R (max) | 8x |
Lukunopeus | |
Blu-ray | 6x |
DVD | 8x |
Asennustapa | Ulkoinen |
Liitännät | USB 3.1 |
Mitat | |
Leveys | 144 mm |
Korkeus | 14,7 mm |
Syvyys | 149,4 mm |
Paino | 240 g |
Väri | Musta |
EAN-koodi | 4718017160148 |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,88 €
Keskihinta
146,76 €
Alin hinta
138,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.