Zoom H3-VR, äänitallennin
Zoom H3-VR, äänitallennin osastosta Digisanelimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 218,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zoom H3-vr 360 Audio Recorder MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 218,86 € | 224,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zoom H3-VR Handy RecorderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 218,91 € | 218,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zoom H3-VR 360° VR-Audio RecorderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 219,00 € | 222,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zoom H3-VR Handy RecorderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 220,63 € | 230,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Zoom H3-VR -360º tallenninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ |
218,86 €
218,91 €
219,00 €
220,63 €
249,00 €
Zoom H3-VR, äänitallennin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Zoom |
Valmistajan tuotesivu | https://www.zoom-na.com/products/field-video-recording/field-recording/zoom-h3-vr-handy-recorder |
EAN-koodi | 4515260020003, 4515260019984 |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,00 €
Keskihinta
225,28 €
Alin hinta
218,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.