Salvequick 20 kpl haavapyyhe
Salvequick 20 kpl haavapyyhe osastosta Ensiapuvälineet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 4,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Salvequick 323700 Haavanpuhdistuspyyhe 20stNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 4,90 € | 6,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Salvequick 20 kpl haavapyyheNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
5,80 € | 10,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Salvequick -haavapyyhetäydennysNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 6,90 € | 11,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cederroth Haavanpuhdistuspyyhe 20 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 8,11 € | 15,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
4,90 €
5,80 €
6,90 €
8,11 €
Salvequick 20 kpl haavapyyhe
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Cederroth |
Hintakehitys
Korkein hinta
8,11 €
Keskihinta
6,43 €
Alin hinta
4,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.