Ooni, pizzalapio 14", alumiini
Ooni, pizzalapio 14", alumiini osastosta Grillaustarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 34,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ooni 14" Flat Pizza Peel -pizzalapioNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 34,99 € | 41,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ooni 14"" pizzalapio OONI48221027Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,95 € | 54,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ooni Pizzalapio, alumiinia, 35,5 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,95 € | 55,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ooni 14 tuuman pizzalapio alumiiniaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 54,88 € | 60,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
34,99 €
49,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,85 €
49,95 €
54,88 €
Ooni, pizzalapio 14", alumiini
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5060568342795, 5060568343075 |
Hintakehitys
Korkein hinta
54,88 €
Keskihinta
47,44 €
Alin hinta
34,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.