Gymstick Myofascia Doubleball, tuplahierontapallo
Gymstick Myofascia Doubleball, tuplahierontapallo osastosta Hierontalaitteet nyt edullisimmin kaupasta Training365 hintaan 9,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gymstick Hierontapallo MyoFascia Tupla, HierontapallotNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 9,00 € | 18,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Myofascia DoubleballNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 10,71 € | 17,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Myo Fascia tuplahierontapalloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
12,90 € | 17,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
GYMSTICK Myofascia -tuplapallo - hierontapalloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 12,95 € | 17,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,90 €
9,00 €
10,71 €
12,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 17,85 €
12,95 €
Gymstick Myofascia Doubleball, tuplahierontapallo
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
12,95 €
Keskihinta
11,39 €
Alin hinta
9,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.