Bosch GSS 12V-13 Professional (06019L0001) 12V L-BOXX, akkutasohiomakone
Bosch GSS 12V-13 Professional (06019L0001) 12V L-BOXX, akkutasohiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 209,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tasohiomakone Bosch GSS 12V-13 Professional; 12 V (ilman akkua ja laturia) + L-BOXX 136Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 209,00 € | 209,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSS 12V-13 PROFESSIONAL CORDLESS ORBITAL SANDERNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 219,80 € | 219,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSS 12V-13 Akkutasohiomakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 219,80 € | 221,79 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,00 €
209,00 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 219,80 €
219,80 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 221,79 €
219,80 €
Bosch GSS 12V-13 Professional (06019L0001) 12V L-BOXX, akkutasohiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gss-12v-13-06019L0001 |
Akun jännite | 12 V |
Mitat | |
Pituus | 196 mm |
Leveys | 131 mm |
Korkeus | 110 mm |
Paino | 0,8 kg |
Nopeus | 10 000 rpm |
EAN-koodi | 4059952606309 |
Hintakehitys
Korkein hinta
219,80 €
Keskihinta
216,20 €
Alin hinta
209,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.