Makita DBS180Z LXT 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Makita DBS180Z LXT 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 184,18 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DBS180Z nauhahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 184,18 € | 194,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nauhahiomakone Makita DBS180Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 248,15 € | 248,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DBS180 - hihnakäyttöinen hiomakone - langaton - 9 x 533 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 262,20 € | 262,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DBS180Z 18V nauhahiomakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DBS180Z Nauhahiomakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 302,10 € | 304,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DBS180 - NauhahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 386,90 € | 391,80 € | Katso tuotetta ▸ |
184,18 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 248,15 €
248,15 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 262,20 €
262,20 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 303,90 €
299,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,09 €
302,10 €
386,90 €
Makita DBS180Z LXT 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.de/product/dbs180z.html |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 500 mm |
Leveys | 96 mm |
Korkeus | 116 mm |
Paino | 2,1 kg |
Nopeus | 1 700 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 0088381728928 |
Hintakehitys
Korkein hinta
386,90 €
Keskihinta
280,42 €
Alin hinta
184,18 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.