Bosch GWS 880 Professional (060139600A), kulmahiomakone
Bosch GWS 880 Professional (060139600A), kulmahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 43,43 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GWS 880 kulmahiomakone 060139600ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 43,43 € | 53,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 880Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 72,26 € | 79,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 880 Kulmahiomakone 880 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 80,60 € | 82,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch angle grinder GWS 880 Professional (blue / black, 880 watts)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 81,90 € | 86,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kulmahiomakone Bosch GWS 880 ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 84,00 € | 84,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,33 €
43,43 €
72,26 €
80,60 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,80 €
81,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,00 €
84,00 €
Bosch GWS 880 Professional (060139600A), kulmahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140901062 |
Valmistaja | Bosch |
Teho | 880 W |
Mitat | |
Pituus | 280 mm |
Leveys | 73 mm |
Korkeus | 100 mm |
Paino | 1,9 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gws-880-060139600A |
Nopeus | 11 000 rpm |
Laikka | 125 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
84,00 €
Keskihinta
72,44 €
Alin hinta
43,43 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.