Bosch GWS 9-115 S Professional (0601396103) 900W, kulmahiomakone + tarvikesarja
Bosch GWS 9-115 S Professional (0601396103) 900W, kulmahiomakone + tarvikesarja osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 107,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GWS 9-115 S Kulmahiomakone 900 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 107,81 € | 109,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 9-115 SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 138,35 € | 138,35 € | Katso tuotetta ▸ |
107,81 €
138,35 €
Bosch GWS 9-115 S Professional (0601396103) 900W, kulmahiomakone + tarvikesarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140923088 |
Valmistaja | Bosch |
Teho | 900 W |
Mitat | |
Pituus | 289 mm |
Leveys | 73 mm |
Korkeus | 100 mm |
Paino | 1,9 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gws-9-115-s-0601396103 |
Nopeus | 11 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
Laikka | 115 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
138,35 €
Keskihinta
123,08 €
Alin hinta
107,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.