Bosch GWX 19-125 S Professional (06017C8002) 1900W X-LOCK, kulmahiomakone
Bosch GWX 19-125 S Professional (06017C8002) 1900W X-LOCK, kulmahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 259,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GWX 19-125 S Kulmahiomakone ä˜125 mm, 1900 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 259,40 € | 261,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Bosch GWX 19-125 S; X-LockNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 260,00 € | 260,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Professional GWX 19-125 s -kulmahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 294,90 € | 299,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 261,39 €
259,40 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 260,00 €
260,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 299,80 €
294,90 €
Bosch GWX 19-125 S Professional (06017C8002) 1900W X-LOCK, kulmahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gwx-19-125-s-06017C8002 |
Teho | 1 900 W |
Mitat | |
Pituus | 395 mm |
Leveys | 160 mm |
Korkeus | 135 mm |
Paino | 2,5 kg |
Laikka | 125 mm |
Nopeus | 11 500 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 3165140962490 |
Hintakehitys
Korkein hinta
294,90 €
Keskihinta
271,43 €
Alin hinta
259,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.