Dewalt DWE4207-QS 125mm, kulmahiomakone
Dewalt DWE4207-QS 125mm, kulmahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 85,08 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DWE4207-QS kulmahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 85,08 € | 94,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWE4207 125mm kulmahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
125,00 € | 129,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWE4207 Kulmahiomakone 1010 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 125,10 € | 127,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone DeWalt DWE4207-QSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 136,00 € | 136,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
85,08 €
125,00 €
125,10 €
136,00 €
Dewalt DWE4207-QS 125mm, kulmahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Dewalt |
Mitat | |
Paino | 2,2 kg |
Korkeus | 80 mm |
Pituus | 285 mm |
Terän halkaisija | 125 mm |
Nopeus | 11 000 rpm |
Teho | 1 010 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DWE4207/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
136,00 €
Keskihinta
117,80 €
Alin hinta
85,08 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.