DeWalt DWE4997-QS 1300W, suorahiomakone
DeWalt DWE4997-QS 1300W, suorahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 217,13 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DWE4997-QS suorahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 217,13 € | 227,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Suorahiomakone DeWalt DWE4997-QSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 297,00 € | 297,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Szlifierka prosta 1300W 25000obr/m DWE4997 DEWALTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 324,70 € | 324,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWE4997-QS Hiomakone 1300 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 324,70 € | 326,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DeWALT straight grinder DWE4997-QSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 358,90 € | 363,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 227,03 €
217,13 €
297,00 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 324,70 €
324,70 €
358,90 €
DeWalt DWE4997-QS 1300W, suorahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Teho | 1 300 W |
Mitat | 2,4 |
Nopeus | 25 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 5035048722749 |
Hintakehitys
Korkein hinta
358,90 €
Keskihinta
304,49 €
Alin hinta
217,13 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.