Einhell TC-BG 150 (4412632) 150W, pöytähiomakone
Einhell TC-BG 150 (4412632) 150W, pöytähiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 50,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Einhell Penkkihiomakone TC-BG 150Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 50,99 € | 57,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Einhell double grinder TC-BG 150 - 4412632Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 60,90 € | 65,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smirkeli TH-BG 150, EinhellNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | in stock | 64,90 € | 69,80 € | Katso tuotetta ▸ |
50,99 €
60,90 €
64,90 €
Einhell TC-BG 150 (4412632) 150W, pöytähiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Einhell |
Teho | 150 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.einhell.rs/shop/en-rs/tc-bg-150.html |
Mitat | 5,89 |
Laikka | 150 mm |
Nopeus | 2 980 rpm |
EAN-koodi | 4006825649888 |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,90 €
Keskihinta
58,93 €
Alin hinta
50,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.