Einhell TC-US 350 (4466154) 350W, laikka-/nauhahiomakone
Einhell TC-US 350 (4466154) 350W, laikka-/nauhahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 91,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Einhell Pysyvä nauhahiomakone TC-US 350Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 91,81 € | 98,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Einhell standing belt sander TC-US 350 - 4466154Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 93,90 € | 98,80 € | Katso tuotetta ▸ |
91,81 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 98,80 €
93,90 €
Einhell TC-US 350 (4466154) 350W, laikka-/nauhahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Einhell |
Valmistajan tuotesivu | https://www.einhell.at/en/p/4466154-tc-us-350/ |
Laikka | 150 mm |
Nopeus | 2 980 rpm |
EAN-koodi | 4006825649956 |
Hintakehitys
Korkein hinta
93,90 €
Keskihinta
92,86 €
Alin hinta
91,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.