Ryobi ONE+ R18BS-0 (5133002916) 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ryobi ONE+ R18BS-0 (5133002916) 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 169,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ryobi One+ R18BS-0 18V nauhahiomakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nauhahiomakone Ryobi R18BS-0; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 178,00 € | 178,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nauhahiomakone 18 V R18BS-0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi Nauhahiomakone R18BS-0 One+, akkukäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 178,00 €
178,00 €
179,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Ryobi ONE+ R18BS-0 (5133002916) 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4892210149992 |
Valmistaja | Ryobi |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.ryobitools.eu/sahkotyokalut/hiomakoneet/r18bs/r18bs-0/ |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 2,7 |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,00 €
Keskihinta
176,25 €
Alin hinta
169,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.