Metabo WQ 1100-125 (610035000) 1100W, kulmahiomakone
Metabo WQ 1100-125 (610035000) 1100W, kulmahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 71,59 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo WQ 1100-125 kulmahiomakone + ACC 610035000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 71,59 € | 81,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo WQ 1100-125 - angle grinderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 83,09 € | 90,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Metabo WQ 1100Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 113,00 € | 113,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo WQ 1100-125 Kulmahiomakone 1100 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 päivää | 116,20 € | 118,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 81,49 €
71,59 €
83,09 €
113,00 €
116,20 €
Metabo WQ 1100-125 (610035000) 1100W, kulmahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Metabo |
Valmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/com/en/tools/cutting-sanding-milling/angle-grinder/angle-grinders-o100-150-mm/wq-1100-125-610035000-angle-grinder.html |
Teho | 1 100 W |
Mitat | 2,2 |
Laikka | 125 mm |
Nopeus | 12 000 rpm |
EAN-koodi | 4007430338389 |
Hintakehitys
Korkein hinta
116,20 €
Keskihinta
95,97 €
Alin hinta
71,59 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.