Kärcher EWM 2 Premium (1.056-350.0) 7,2-7,4V, akkuhöyrymoppi
Kärcher EWM 2 Premium (1.056-350.0) 7,2-7,4V, akkuhöyrymoppi osastosta Höyrypesurit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kärcher EWM 2 lattiapesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 149,00 € | 155,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Varsi-imuri EWM 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 156,07 € | 156,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Varsi-imuri EWM 2 PremiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher lattiapesuri EWM 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 159,00 € | 163,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Floor Cleaner EWM 2 Premium Lattiapesuri akkukäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kuumavesipesuri Karcher EWM 2 PremiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 190,00 € | 190,00 € | Katso tuotetta ▸ |
149,00 €
156,07 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
159,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 190,00 €
190,00 €
Kärcher EWM 2 Premium (1.056-350.0) 7,2-7,4V, akkuhöyrymoppi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kärcher, Karcher |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kaercher.com/fi/home-garden/lattiapesuri/ewm-2-premium-elektroninen-moppi-10563500.html |
Mitat | 2,4 |
EAN-koodi | 4054278873022, 4054278975153 |
Hintakehitys
Korkein hinta
190,00 €
Keskihinta
168,68 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.