D-Link GO-SW-5G, 5-porttinen kytkin
D-Link GO-SW-5G, 5-porttinen kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 16,74 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-link Go-sw-5gNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 16,74 € | 22,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
5-Port Gigabit Easy DesktopNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 16,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link GO-SW-5G 5-Port Gigabit Easy Desktop SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 18,74 € | 25,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link GO-SW-5G -5-porttinen kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 19,95 € | 24,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
D-Link GO-SW-5G -5-porttinen kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 19,99 € | 24,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK – 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, kytkin 5x10/100/1000, musta (GO-SW-5G/E)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 32,45 € | 37,35 € | Katso tuotetta ▸ |
16,74 €
16,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,73 €
18,74 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 24,45 €
19,95 €
19,99 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 37,35 €
32,45 €
D-Link GO-SW-5G, 5-porttinen kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-link |
Mitat | |
Pituus | 79 mm |
Leveys | 97 mm |
Korkeus | 28 mm |
Paino | 105 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.com/fi/fi/home-solutions/connect/switches/go-sw-5g-5-port-gigabit-desktop-switch |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 5 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
EAN-koodi | 0790069365676 |
Hintakehitys
Korkein hinta
32,45 €
Keskihinta
20,80 €
Alin hinta
16,74 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.