Mikrotik CRS106-1C-5S, reititin
Mikrotik CRS106-1C-5S, reititin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 59,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S -5-porttinen SFP-kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 59,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mikrotik Crs106-1c-5s Cloud Router SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 60,14 € | 66,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mikrotik Crs105-5s-fb FiberboxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 79,98 € | 85,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MikroTik – Cloud Router SW 128MB RAM 1xGE 5xSFP PSU (CRS106-1C-5S)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 63,95 € | 68,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,89 €
59,99 €
60,14 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,97 €
79,98 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,85 €
63,95 €
Mikrotik CRS106-1C-5S, reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Mikrotik |
Mitat | |
Korkeus | 48 mm |
Leveys | 125 mm |
Pituus | 178 mm |
EAN-koodi | 5711783895039, 4752224000101, 4752224000095 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,98 €
Keskihinta
66,02 €
Alin hinta
59,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.