Ubiquiti UniFi USW-PRO-48-POE, kytkin
Ubiquiti UniFi USW-PRO-48-POE, kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 218 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti UniFi-kytkin USW-PRO-48-POENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 218 € | 1 218 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi USW-Pro-48-PoE Gen2 -48-porttinen PoE -kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 1 220 € | 1 225 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi 48P Gigabit Switch with 802.3bt PoE L3 SFP+Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 1 244 € | 1 249 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Ubiquiti Unifi Switch Usw-pro-48-poeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 1 369 € | 1 369 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ubiquiti Networks – UniFi kytkin, 48 porttia, Gigabit, 802.3bt PoE, L3, SFP+ (USW-PRO-48-POE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 1 520 € | 1 525 € | Katso tuotetta ▸ |
1 218 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 225 €
1 220 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 249 €
1 244 €
1 369 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 525 €
1 520 €
Ubiquiti UniFi USW-PRO-48-POE, kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti, Ubiquiti Networks |
Mitat | |
Pituus | 39,96 mm |
Leveys | 442,4 mm |
Korkeus | 43,7 mm |
Paino | 6,25 g |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 48 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
PoE (Power over Ethernet) | On |
EAN-koodi | 0817882027656 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 520 €
Keskihinta
1 314 €
Alin hinta
1 218 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.