Philips Series 3000i AC3033/10, ilmanpuhdistin
Philips Series 3000i AC3033/10, ilmanpuhdistin osastosta Ilmanpuhdistimet ja -kuivaimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 399,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Serie 3000i AC3033/10 -ilmanpuhdistinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 399,99 € | 406,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Series 3000i AC3033 - air purifierNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 406,99 € | 406,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 3000i ilmanpuhdistin AC3033/10Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 599 € | 604 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 406,99 €
399,99 €
406,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 604 €
599 €
Philips Series 3000i AC3033/10, ilmanpuhdistin
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuositeltu huonekoko | 104 m2 |
Valmistaja | Philips |
Teho | 55 W |
Takuu | 24 kk |
Mitat | |
Leveys | 290 cm |
Korkeus | 645 cm |
Paksuus | 290 cm |
Paino | 10,5 kg |
EAN-koodi | 8710103906797, 8720389002069 |
Hintakehitys
Korkein hinta
599 €
Keskihinta
468,66 €
Alin hinta
399,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.