Nilfisk 107417195 Pölynimuripussi 4 kpl:n pakkaus
Nilfisk 107417195 Pölynimuripussi 4 kpl:n pakkaus osastosta Imurien tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 15,61 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nilfisk Pölypussi fleece 22l/30l 4 pcs hobbyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 15,61 € | 22,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölypussi Nilfisk-ALTO 107417195; 4 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 22,00 € | 29,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk 107417195 Pölynimuripussi 4 kpl:n pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 22,60 € | 24,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk - Dust Bag Fleece 22L/30L 4 PiecesNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 23,95 € | 27,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nilfisk 22/30L Multi II pölypussit 4kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölypussi Multi 22/30Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 24,95 € | 24,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DUST BAG FLEECE 22/30L 4 PCS Multi IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 30,90 € | 35,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Multi II 30 pölypussit 107417195 (4 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 32,95 € | 37,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
15,61 €
22,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,59 €
22,60 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,90 €
23,95 €
24,90 €
24,95 €
30,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 37,85 €
32,95 €
Nilfisk 107417195 Pölynimuripussi 4 kpl:n pakkaus
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5715492176977 |
Valmistaja | Nilfisk |
Hintakehitys
Korkein hinta
32,95 €
Keskihinta
24,73 €
Alin hinta
15,61 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.