Bosch KGE36AICA, jääkaappipakastin
Bosch KGE36AICA, jääkaappipakastin osastosta Jääkaappipakastimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 699 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch KGE36AICA Serie 6 -jääkaappipakastin, teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 699 € | 759 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Serie 6 KGE36AICA - køleskab/fryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 798 € | 803 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOSCH KGE36AICA JÄÄKAAPPIPAKASTINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 849 € | 894 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Serie 6 jääkaappipakastin KGE36AICANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 961 € | 991 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 759 €
699 €
798 €
849 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 991 €
961 €
Bosch KGE36AICA, jääkaappipakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 201 cm |
Syvyys | 65 cm |
Paino | 75 kg |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Tilavuus | 214 l |
Hyllyjen lukumäärä | 4 kpl |
Pullohylly | On |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 2 kpl |
Pakastin | |
Tilavuus | 88 l |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
Muovilaatikot | On |
Pakastuskapasiteetti | 14 kg/24h |
Energiankulutus | 168 kWh/vuosi |
No-Frost | On |
Säädettävät jalat | On |
Lasihyllyt | On |
Läpinäkyvät laatikot | On |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Ovi saranoitu oikealta | On |
Elektroninen termostaatti | On |
Äänenvoimakkuus | 38 db |
Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
Väri | Teräs |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 4242005196388 |
Hintakehitys
Korkein hinta
961 €
Keskihinta
827 €
Alin hinta
699 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.