Manfrotto BeFree GT XPRO (MKBFRA4GTXP-BH), alumiinijalusta
Manfrotto BeFree GT XPRO (MKBFRA4GTXP-BH), alumiinijalusta osastosta Jalustat ja kamerapäät nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 269,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Manfrotto Befree GT XPRO AluminiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 269,00 € | 272,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto Tripod Kit Befree Gt Xpro AluminiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 269,08 € | 275,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto Befree GT MKBFRA4GTXP-BH tripod - aluminiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 292,02 € | 292,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto Befree GT XPRO jalustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
329,00 € | 333,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
MANFROTTO JalustasettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 355,90 € | 360,80 € | Katso tuotetta ▸ |
269,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 275,07 €
269,08 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 292,02 €
292,02 €
329,00 €
355,90 €
Manfrotto BeFree GT XPRO (MKBFRA4GTXP-BH), alumiinijalusta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8024221698343, 8024221680652 |
Valmistaja | Manfrotto |
Valmistajan tuotesivu | https://www.manfrotto.com/global/befree-gt-xpro-aluminium-tripod-mkbfra4gtxp-bh/ |
Maksimi kuorma | 10 kg |
Maksimi korkeus | 164 cm |
Paino | 2 kg |
Pituus suljettuna | 43 cm |
Halkaisija | 40 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
355,90 €
Keskihinta
303,00 €
Alin hinta
269,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.