Manfrotto Befree MVKBFRT-LIVE kinopää + videojalustasetti
Manfrotto Befree MVKBFRT-LIVE kinopää + videojalustasetti osastosta Jalustat ja kamerapäät nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 219,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Manfrotto Befree Advanced Live Twist BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 219,00 € | 222,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto Befree live Aluminium tripod twist video headNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 240,23 € | 240,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto Befree Live kolmijalkapakkaus videokuvaukseenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto Befree Live Mvkbfrt-liveNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 249,24 € | 255,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Manfrotto Befree MVKBFRT-LIVE kinopää + videojalustasettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
279,00 € | 283,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MANFROTTO Jalustakitti VideoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 304,90 € | 309,80 € | Katso tuotetta ▸ |
219,00 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 240,23 €
240,23 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
249,24 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 283,90 €
279,00 €
304,90 €
Manfrotto Befree MVKBFRT-LIVE kinopää + videojalustasetti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8024221673562 |
Valmistaja | Manfrotto |
Valmistajan tuotesivu | https://www.manfrotto.com/global/befree-live-aluminium-tripod-twist-video-head-mvkbfrt-live/ |
Maksimi kuorma | 4 kg |
Maksimi korkeus | 150 cm |
Paino | 1,64 kg |
Pituus suljettuna | 40 cm |
Korkeus | 129 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
304,90 €
Keskihinta
256,90 €
Alin hinta
219,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.