Braun KF560, kahvinkeitin
Braun KF560, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 49,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Braun KF560.1 Cafä©House Aroma Plus -kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 49,99 € | 54,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun KF560.1 Cafä©House Pure Aroma Plus kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
54,90 € | 59,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun KF560.1 CaféHouse Pure Aroma Plus kahvinkeitin mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 54,95 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Kf560 Musta KahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BRAUN KF560.1 KAHVINKEITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 59,00 € | 64,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun KF 560 - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 60,76 € | 67,75 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,89 €
49,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 59,80 €
54,90 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,90 €
54,95 €
59,00 €
60,76 €
Braun KF560, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Braun |
Kapasiteetti | 10 kuppeja |
Mitat | |
Korkeus | 33 cm |
Leveys | 27 cm |
Syvyys | 26 cm |
Teho | 1 100 W |
EAN-koodi | 4210201634454 |
Hintakehitys
Korkein hinta
60,76 €
Keskihinta
56,43 €
Alin hinta
49,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.