Krups Nespresso Vertuo Next XN910840, kahvikone
Krups Nespresso Vertuo Next XN910840, kahvikone osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 158,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nespresso Vertuo Next Premium -kapselikeitin mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 158,95 € | 158,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nespresso Vertuo Next kahvikone, 1,1 litraa, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 159,00 € | 159,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NESPRESSO® Vertuo Next by Krups kapselikeitin XN910810WP (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NESPRESSO Nespresso vertuo next premium by krups -kapselikeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 179,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 158,95 €
158,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,00 €
159,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
179,00 €
Krups Nespresso Vertuo Next XN910840, kahvikone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3016661156892 |
Mitat | |
Leveys | 25 cm |
Korkeus | 38 cm |
Syvyys | 39 cm |
Paino | 4,5 kg |
Valmistaja | Krups, Nespresso |
Kapasiteetti | 1 kuppeja |
Tilavuus | 1,1 l |
Teho | 1 500 W |
Vesimääränilmaisin | On |
Irroitettava vesisäiliö | On |
Puhdistustarpeenilmaisin | On |
Espressokeitin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,00 €
Keskihinta
166,49 €
Alin hinta
158,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.