Smeg ECF02PGEU, espressokone
Smeg ECF02PGEU, espressokone osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 424,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg ECF02 Espressokone, pastellinvihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 424,00 € | 424,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg ECF02PGEU espressokeitin, pastellinvihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 449,00 € | 453,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Manuaalinen Espressokone Vaaleanvihreä - Espressokoneet & Lisävarusteet Muovi Pastellivihreä - ECF02PGEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
499 € | 499 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMEG ECF02PGEU ESPRESSOKEITIN MINTTUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 424,00 €
424,00 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 453,95 €
449,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 499 €
499 €
Smeg ECF02PGEU, espressokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709324780 |
Mitat | |
Leveys | 15 cm |
Korkeus | 33 cm |
Syvyys | 33 cm |
Paino | 4,7 kg |
Valmistaja | Smeg |
Kapasiteetti | 2 kuppeja |
Tilavuus | 1,1 l |
Teho | 1 350 W |
Puhdistustarpeenilmaisin | On |
Espressokeitin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
467,75 €
Alin hinta
424,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.