Creative Pebble Plus 2.1, kaiuttimet
Creative Pebble Plus 2.1, kaiuttimet osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 34,72 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Creative Pebble PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 34,72 € | 40,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Creative Pebble Plus - 2.1 kanavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 42,00 € | 48,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Creative Pebble Plus - 2.1 KaiuttimetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 42,90 € | 50,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Creative - Pebble Plus 2.1 Stereo Speakers And SubwooferNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 47,50 € | 47,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Creative Pebble Plus -kaiutinsettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 työpäivät | 49,83 € | 59,82 € | Katso tuotetta ▸ |
34,72 €
42,00 €
42,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,50 €
47,50 €
Toimitusaika 6-7 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 59,82 €
49,83 €
Creative Pebble Plus 2.1, kaiuttimet
Ilmoita virheellisestä tiedostaKaiutinjärjestelmä | 2.1 |
Valmistaja | Creative, Creative Labs |
Liitännät | |
Aux in | On |
USB | On |
Taajuusvaste | 50 Hz ~ 20 kHz Hz |
Subwoofer | On |
Valmistajan tuotesivu | https://us.creative.com/p/speakers/creative-pebble-plus |
EAN-koodi | 5390660192456, 0054651192454 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,83 €
Keskihinta
43,39 €
Alin hinta
34,72 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.