Edifier R2000DB, Bluetooth-kaiuttimet
Versatile speakers equipped to deliver an authentic listening experience.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Edifier Studio R2000DB 2.0 black BTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 187,90 € | 192,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Edifier Studio R2000dbNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 212,04 € | 218,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Edifier Studio R2000DBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 215,40 € | 215,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Edifier R2000DB - BrownNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 244,95 € | 244,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Edifier R2000BT 2.0 Bluetooth-kirjahyllykaiuttimet (pari) - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 304,13 € | 314,12 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
187,90 €
212,04 €
215,40 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 244,95 €
244,95 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 314,12 €
304,13 €
Edifier R2000DB, Bluetooth-kaiuttimet
Ilmoita virheellisestä tiedostaVersatile speakers equipped to deliver an authentic listening experience.
Liitännät | |
Sisään menot | Optinen ääni |
Bluetooth | On |
Valmistaja | Edifier |
Elementit | Silk dome “Eagle Eye” tweeters, alloy full range unit. |
Elemettien koot | Tweeters: 25mm, Full Range: 5" |
Taajuusvaste | 55-20000 Hz |
Aktiivikaiutin | On |
Mitat | |
Syvyys | 130 mm |
Korkeus | 288 mm |
Leveys | 175 mm |
SNR | 85 dB |
Valmistajan tuotesivu | http://www.edifier.com/int/en/speakers/r2000db-bookshelf-bluetooth-optical-rca |
EAN-koodi | 6923520264872 |
Hintakehitys
Korkein hinta
304,13 €
Keskihinta
232,88 €
Alin hinta
187,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.