Klipsch R-51PM, kaiuttimet (pari)
Klipsch R-51PM, kaiuttimet (pari) osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Telia Finland hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Klipsch R-51PM -aktiivikaiuttimet. MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 399,00 € | 402,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Klipsch R-51PM -aktiivikaiutinpariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 579 € | 584 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Klipsch R-51pm AktiivilattiakaiutinpariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
579 € | 584 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Klipsch R-51PM Aktiivikaiuttimet Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 649 € | 655 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
399,00 €
579 €
649 €
Klipsch R-51PM, kaiuttimet (pari)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Klipsch |
Liitännät | Bluetooth |
Teho yhteensä | 120 W |
Hintakehitys
Korkein hinta
649 €
Keskihinta
552 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.