Logitech Z407, bluetooth-kaiuttimet
Logitech Z407, bluetooth-kaiuttimet osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 99,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Logitech Z407 - 2.1 kanava - HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 99,99 € | 106,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech Z-407 Bluetooth 2.1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 110,98 € | 116,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech Z407 Bluetooth speakers w/subwoofer, GraphiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 114,90 € | 119,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech Z407 tietokonekaiuttimetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 148,95 € | 153,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
99,99 €
110,98 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,80 €
114,90 €
148,95 €
Logitech Z407, bluetooth-kaiuttimet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Logitech |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
Aux in | On |
Aktiivikaiutin | On |
Subwoofer | On |
Mitat | |
Leveys | 93,9 mm |
Korkeus | 199,9 mm |
Syvyys | 85,2 mm |
Paino | 0,389 kg |
Teho bassovahvistimessa | 20 W |
Teho yhteensä | 80 W |
EAN-koodi | 5099206093263, 5099206094307 |
Hintakehitys
Korkein hinta
148,95 €
Keskihinta
118,71 €
Alin hinta
99,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.