Dewalt DWST83529-1 Säilytyslaatikko ToughSystem 2.0
Dewalt DWST83529-1 Säilytyslaatikko ToughSystem 2.0 osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 93,59 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DWST83529-1 matkalaukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 93,59 € | 103,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laatikko työkaluille DeWalt DWST83529-1; 305x330x535 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 135,00 € | 135,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWST83529-1 DrawerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 144,06 € | 144,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWST83529-1 Säilytyslaatikko ToughSystem 2.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 149,00 € | 150,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
93,59 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 135,00 €
135,00 €
144,06 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 150,99 €
149,00 €
Dewalt DWST83529-1 Säilytyslaatikko ToughSystem 2.0
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3253561835292 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
130,41 €
Alin hinta
93,59 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.