Laatikko työkaluille Stanley FATMAX TSTAK COMBO II + IV
Laatikko työkaluille Stanley FATMAX TSTAK COMBO II + IV osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 65,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Stanley FMST1-71981 matkalaukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 65,20 € | 75,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laatikko työkaluille Stanley FATMAX TSTAK COMBO II + IVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 97,00 € | 97,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Stanley Pro-stak FMST1-71981 Combo laukkusarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 103,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY FatMax FMST1-71981 TyökalulaatikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 121,30 € | 123,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
65,20 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 97,00 €
97,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 103,80 €
99,00 €
121,30 €
Laatikko työkaluille Stanley FATMAX TSTAK COMBO II + IV
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3253561719813 |
Valmistaja | Stanley |
Hintakehitys
Korkein hinta
121,30 €
Keskihinta
95,63 €
Alin hinta
65,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.