Stanley FATMAX TSTAK VI Työkalulaatikko
Stanley FATMAX TSTAK VI Työkalulaatikko osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Stanley Pro-stak FMST1-71971 laukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,00 € | 53,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY FatMax TSTAK VI TyökalulaatikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 49,40 € | 51,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laatikko työkaluille Stanley FatMax FMST1-71971Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 56,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ |
49,00 €
49,40 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 63,90 €
56,00 €
Stanley FATMAX TSTAK VI Työkalulaatikko
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3253561719714 |
Valmistaja | Stanley |
Hintakehitys
Korkein hinta
56,00 €
Keskihinta
51,47 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.