Philips Hue - Lightstrip Outdoor 2m - White & Color Ambiance
Philips Hue - Lightstrip Outdoor 2m - White & Color Ambiance osastosta Kalustus- ja somistustarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 127,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Hue - Lightstrip Outdoor 2m - White & Color AmbianceNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 127,95 € | 127,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS HUE WCA LIGHTSTRIP VALOLISTA ULKOKÄYTTÖÖN, 2M 24VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 129,94 € | 134,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Outdoor Lightstrip -valonauha 2 m, ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 129,95 € | 129,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Lightstrip Outdoor LED-valonauhaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 139,00 € | 139,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips Hue valonauha ulkokäyttöön (2 m)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 139,99 € | 144,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 127,95 €
127,95 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,64 €
129,94 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 129,95 €
129,95 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,00 €
139,00 €
139,99 €
Philips Hue - Lightstrip Outdoor 2m - White & Color Ambiance
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8718699709839 |
Valmistaja | Philips |
Hintakehitys
Korkein hinta
139,99 €
Keskihinta
133,37 €
Alin hinta
127,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.