Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K, videokamera
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K, videokamera osastosta Kamerat ja videokamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 1 399 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4kNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 399 € | 1 399 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 399 € | 1 403 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Blackmagic Pocket Cinema Kamera 4KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 1 459 € | 1 459 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K -videokameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 1 552 € | 1 557 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
1 399 €
1 459 €
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 557 €
1 552 €
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K, videokamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Blackmagic, Blackmagic Design |
Näyttö | 5 tuumaa |
Valmistajan tuotesivu | https://www.blackmagicdesign.com/products/blackmagicpocketcinemacamera |
Videokamera | On |
EAN-koodi | 9338716005387 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 552 €
Keskihinta
1 452 €
Alin hinta
1 399 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.