Canon Zoemini S2, pikakamera
Canon Zoemini S2, pikakamera osastosta Kamerat ja videokamerat nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 159,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon Zoemini S2 Rose GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 159,00 € | 162,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Zoemini S2 Pearl WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 159,00 € | 162,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Zoemini S2 TealNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 159,00 € | 162,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Zoemini S2 - Rose GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Zoemini S2 - TealNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Zoemini S2 - Pearl WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ |
159,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 162,90 €
159,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 162,90 €
159,00 €
179,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Canon Zoemini S2, pikakamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4549292176049, 4549292176032, 4549292176025, 4549292176049, 4549292176032, 4549292176025 |
Resoluutiot | 314 px, 600 px |
Resoluutio (leveys) | 314 px |
Resoluutio (korkeus) | 600 px |
Tarkkuus | 8 Mpx |
Valmistaja | Canon |
Liitännät | Bluetooth |
Mitat | |
Leveys | 121 mm |
Korkeus | 80,3 mm |
Syvyys | 21,5 mm |
Paino | 188 g |
Ominaisuudet | |
Salama | On |
Kuvan tallennus | JPEG |
Akku | |
Maksimi | 25 kuvaa |
Tyyppi | LiPo |
Kapasiteetti | 700 mAh |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon-europe.com/cameras/zoemini-s2/ |
Muistikortti | |
Kapasiteetti | 256 Gt |
Tyyppi | MicroSD |
Polaroidkamera | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,00 €
Keskihinta
169,00 €
Alin hinta
159,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.