FitNord Seal One, ilmatäytteinen kajakki yhdelle
FitNord Seal One, ilmatäytteinen kajakki yhdelle osastosta Kanootit ja kajakit nyt edullisimmin kaupasta Kuntokauppa hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
FitNord Seal One ilmatäytteinen kajakki, tummansininen (1-istuttava)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 399,00 € | 406,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
FitNord Seal One ilmatäytteinen kajakki, tumma violetti (1-istuttava)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 399,00 € | 406,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
FitNord Seal One ilmatäytteinen kajakki, tummanvihreä (1-istuttava)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 499 € | 507 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 406,99 €
399,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 406,99 €
399,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 507 €
499 €
FitNord Seal One, ilmatäytteinen kajakki yhdelle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6430070956169, 6430070956176, 6430070956862, 6430070959191 |
Valmistaja | FitNord |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
432,33 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.