Bessey EZXL Pikapuristin 300 mm
Bessey EZXL Pikapuristin 300 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 45,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bessey EZXL30-9 Pikapuristin 300 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 45,50 € | 47,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vipupuristin Bessey EZXL309; 300 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 48,00 € | 55,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bessey EZXL yhden käden puristinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ |
45,50 €
48,00 €
59,00 €
Bessey EZXL Pikapuristin 300 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4008158041209, 4008158041223 |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,00 €
Keskihinta
50,83 €
Alin hinta
45,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.