Deltaco VK-62, ESD-tarvikesarja 9 kpl
Deltaco VK-62, ESD-tarvikesarja 9 kpl osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 14,55 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Deltaco IMP VK-62 -pinsettisarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 14,55 € | 21,54 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pincettsats, 9 delar, ESD, svartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 16,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deltaco VK-62 9-osainen työkalusarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
16,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ |
14,55 €
16,90 €
Deltaco VK-62, ESD-tarvikesarja 9 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Deltaco |
Paino | 10 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/työkalut-ja-mittalaitteet/työkalusarjat/VK-62 |
Hintakehitys
Korkein hinta
16,90 €
Keskihinta
16,12 €
Alin hinta
14,55 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.