Ifixit Manta Driver Kit
Ifixit Manta Driver Kit osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 61,29 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ifixit Manta 112-bits -ruuvitalttasarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 61,29 € | 67,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
iFixit Mata Driver Kit - 122 Bit -osainen ruuviväänninsarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 69,49 € | 75,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
iFixit Manta Driver Kit työkalusarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,90 € | 74,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
iFixit Manta Driver Kit (112 Osaa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 72,90 € | 77,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fixit - Manta Driver KitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 78,95 € | 78,95 € | Katso tuotetta ▸ |
61,29 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 75,39 €
69,49 €
69,90 €
72,90 €
78,95 €
Ifixit Manta Driver Kit
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0856235006726 |
Valmistaja | Fujifilm |
Hintakehitys
Korkein hinta
78,95 €
Keskihinta
70,51 €
Alin hinta
61,29 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.